Cihat Dündar’ın sorularını yanıtlayan Hande Doyum, yoğun tempoda devam eden çalışmalarını ve 2023 yılını anlattı. Elde ettikleri her başarının altında ekip ruhunun olduğunu öğrendiğimiz Hande Doyum yeni yıla dair çalışma planlarını da ilk kez haberimizde açtı. Alanında ödüllü olarak sektöre yenilik katan Hande Doyum ile yaptığımız keyifli sohbetimiz sizlerle.

Hande Doyum kimdir?

Hande Doyum 1978 Bakırköy doğumludur. Evli ve bir çocuk annesidir. Eşim de şirket ortaklarındandır. Lise eğitimimi bitirdikten sonra iş hayatına atıldım. İşimi çok sevdiğim için nakliyenin her sektöründe çalıştım. Çünkü amacım bu işi öğrenip herkese her alanda katkılı olmaktı. Özellikle lojistik sektöründe mezun olan gençlerimize katkı sağlamak ve sektörü sevdirmekti. 2012 yılına kadar birçok firmada yöneticilik yaptım. Sonrasında kendi şirketimizi kurarak şu anki konuma geldik.

 

ADN Global Lojistikten bahseder misiniz biraz?

ADN Global Lojistik 2018 yılında faaliyete başlayan, her geçen gün hizmet alanını genişleten ve büyüyen bir firmadır. Asıl uzmanlığımız uluslararası nakliye olup başta İtalya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine parsiyel ve komple taşıma hizmeti vermektedir. Gelişen ve her geçen gün büyüyen ADN yurt içi taşımacılığı tır kamyon ve kamyonet ekleyerek hizmet ağını daha da geliştirmiştir.

Kısa sürede elde ettiğiniz büyüme ile dikkat çektiniz. Bunun sırrı nedir?

Şuan Türkiye’nin önde gelen tüm firmalarına hizmet vermektedir. İki kiralık araç ile başlayan süreç şuan 150 kiralık araca çıkmıştır. 2018’den  2023 yılına kadar hedeflediği tüm başarıları yakalamış ve 2024 yılındaki yeni hedefi olan TANKER kimya taşımacılığı ve lojistik depo için de şuan alt yapı çalışmaları başlamıştır. Amacımız  başta Türkiye’deki tüm ithalat, ihracat firmalarına  ve tüm dünyaya hizmet alanında kendini göstermek ve ilerlemek. Tüm başarıların ve oluşumun arkasında ekip çalışmasının katkısı var. Şu an, bugün bu yerdeysek ekip çalışmasının ve işimizi çok sevmenin payı büyüktür. Buradan sizin kanalınızla ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Alanınızda aldığınız ödülü konuşalım mı biraz?

100 Türk İş Kadının başarısının konuşulduğu özel bir gecede ödül aldım. ADN Global Lojistik olarak işimizde ödüle layık görünmenin gururuyla çalışmaya devam ediyoruz.

2024 yılına dair planlarınız nelerdir?

Dileğimiz 2024 mevcut iş potansiyelimizden çok daha büyüklerini yaratmak ve birçok firmaya ulaşmak.

Sektörde yer almak isteyenlere ne demek istersiniz?

İnsanlar sevdikleri işi yaparsa başarılı olur. Tüm gençlere tavsiyem sevdiğiniz işi yaparsanız parada gelir başarıda.

Editör: Erdal ŞAHAN