Uzun yıllardır radyolarda, televizyonlarda ve dijital platformlarda dinlemekten usanmadığımız ''Takvim, Net'' gibi şarkılarının tınısını özleyenler ''Bu Gece Boş Ver''in müptelası olacak.

Doğum gününde yeni şarkısı ''Bu Gece Boş Ver''i yayınlayan ''Bahadır Tatlıöz''ün; yeni yaşımın ve yeni dönemimin simgesi diye nitelendirdiği şarkısının sözü ve düzenlemesi kendisine ait olurken müziğinde ise Bahadır Tatlıöz ve Cüneyt Yamaner'in  imzası yer alıyor.

Doğum gününde müzikseverlerle buluşan ''Bahadır Tatlıöz''; günün güzel enerjisine ve yoğun duygusuna eşlik eden şarkının tılsımına çok inandığını ve dinleyen herkese uğur getirerek yüreğini aydınlatmasını diledi. 

Klip yönetmenliğini yine kendisinin üstlendiği projenin çekimleri 2 gün sürdü. Merak uyandıran detayların yanı sıra hikayesiyle sürükleyen klibe etkileyici görseller de eşlik edince ortaya görsel bir şölen çıktı.

''Bahadır Tatlıöz''ün yeni projesi ''Bu Gece Boş Ver'' Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi Bahadır Tatlıöz YouTube kanalında yayında.

Editör: Erdal ŞAHAN