Bale gösterisi, Orhangazi Gençlik ve Kültür Merkezinde gerçekleşti. Bale gösterisine, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, eşi Kıymet Aydın, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, eşi Gökşen Tutuk ve çok sayıda vatandaşlar katıldı. Bale kursunda eğitimlerini tamamlayan öğrencilerin birbirinden farklı kategoride gösterdikleri performans izleyicilerinden tam not aldı.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ Orhangazi Belediyesi hanımlar lokalinde modern dans topluğu ile bale kursu gören öğrencilerimizin gösterisini, Yalova Belediye Başkanımız Mustafa Tutuk ile beraber izledik. Öğrencilerimizin sahne de göstermiş olduğu gösteriler gerçekten harikaydı. Bir sene boyunca eğitmenlerinden aldıkları kurs sonrası, Orhangazi Gençlik ve Kültür merkezinde bir gösteri sundular.

Hem çok heyecanlı hem de çok profesyonel

Öğrencilerimizin hanımlar lokalinde aldıkları kurs sonrası düzenlemiş oldukları bale gösterisi, hem heyecanlı bakışlar hem de çok profesyonel gösterisi görülmeye değer. Yavrularımızın bir sene boyunca aldıkları eğitimleri en iyi şekilde sergilemeleri hem bizlerin hem de ailelerin takdiri kazandı. Gençlerimize yönelik eğitimlerimiz devam edecektir” dedi.

Editör: Erdal ŞAHAN