Ziyaret başkanlık katında gerçekleştirildi. Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz’a ziyaret sırasında Orhangazi Cumhuriyet Başsavcısı Muammer Çoban eşlik etti. Ziyarette Orhangazi ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Belediye Başkanı Aydın bu çerçevede Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmazla görüştü. Görüşme Başsavcı Solmaz’ın ziyareti üzerine yapıldı. Görüşme sıcak bir atmosfer içerisinde gerçekleştirildi. Görüşmede Orhangazi ile ilgili konular ele alınarak fikir alışverişinde bulunuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Başkan Aydın açıklamasında “ Bursa Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Ramazan Solmaz ve Orhangazi Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Muammer Çoban ziyaretimize geldiler. Kendileriyle Orhangazi’miz hakkında fikir alışverişinde bulunarak karşılıklı olarak görüş ve önerilerinizi paylaştık. Ziyaretlerinden ötürü gerçekten çok mutlu olduk.“ dedi. Belediye Başkanı Aydın sözlerine “ Sayın Cumhuriyet Başsavcılarımıza ziyaretlerinden ötürü çok teşekkür ediyor, kendilerini belediyemizde ağırlamaktan her zaman mutlu olacağımızı belirtmek istiyorum.” İfadeleriyle son verdi.

Editör: Erdal ŞAHAN