9 haftalık hazırlık sürecini tamamlayan projenin Bursa’nın Mudanya ve Tirilye ilçelerindeki çekimi 10 hafta sürecek. Vizyon tarihi 22.11.2033 Aralık ayı öngörülen ‘’HATIRAN YETER’’ yılın en iddialı dram filmi olmasının yanında, seslerini duyamadığımız özel gereksinimli bireylerin sesi olmak, hikayelerini paylaşmak gibi bir amacı da içinde barındırıyor. Bu hikayeye hayat veren başrol oyuncular ise; Aytaç Şaşmaz, Belçim Bilgin, Burak Sevinç, Sümeyye Aydoğan, Ferit Aktuğ, Gözde
Çığacı, Furkan Kalabalık…
Filmin Berton medya adına yürütücü yapımcılığını ise Burcu Aksoy ve Serkan Taş üstleniyor.
Bursa casttini ve mekanları sayin Erdal olgun Eo Ajans ve maydroom başkanı mevlut Dede üstlendi.cast sorumlusu Aleyna yazici meriç mansuroğlu Hadan hüseyin guler.Olgun Bursaya gelen her filim için mekan yemek servis ve Cast oyuncu destek oluyor. Olgun. ''Bursada destek olan
Bursa valisi sayim Yakup Canbolat
Bursa Büyük şehir başkanı Alinur Aktaş
Mudanya belediye Başkani Hayri Türkyılmaz
Nilufer belediyesi başkanı Turgay Erdem
Sayin baş sabcimiz Ramazan Solmaz .
Mudanya kumyaka tirilye halkı
Bursa erkek lisesi hocaları.
Emeği geçen herkese teşekkürederim. '' Dedi