Civak, 

''En büyük teşekkürü, minnet ve şükranla Nevzat KAYA’ya sunuyoruz. İstanbul’da yaşamasına rağmen büyük bir fedakârlık, özveri ve saygınlıkla ortaya koyduğu çaba hepimize umut olmuştur.

Ülkemizin farklı illerinden büyük bir özlem ve heyecanla takımını desteklemeye gelen tüm hemşehrilerimizi, birlik ve beraberlik ruhuna kattıkları değer için takdir ve tebrik ediyoruz.

Birlik ve beraberlik ruhunun bozulmadan devam etmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu ruh, bizlere çok büyük başarılar ve güzellikler getirecektir. Maçla ilgili farklı şehirlerde yaşayan tüm dostlarımıza ve destek verenlere de çok teşekkür ederiz.

Oynanan maçta bir suçlu aramayı ve eleştiri yapmayı, birlik ve beraberlik ruhuna uygun bulmuyoruz.

Ancak milletvekillerimizin, yerel yöneticilerimizin, bürokratlarımızın ve bazı iş adamlarımızın yeterince katkı sağlamadıklarını belirtmek istiyoruz.

Nevzat Kaya ve Nevzat Kaya’lar yalnız bırakılmamalıdır.

Basit ve azımsanamayacak kadar büyük ve güçlü olan bu noktada her Muşlu bireyin Muş Spor’a katkı sağlaması, destek olması ve sahiplenmesi umudumuzu korumamızı sağlayacaktır.

MÜSİAD Bursa ailesi bayramlaştı MÜSİAD Bursa ailesi bayramlaştı

Birlik ve beraberlik içinde aşamayacağımız hiçbir engelin olmadığına inanıyoruz.

Sağladığı katkı, maddi ve manevi desteği, oluşturduğu heyecan, birlik ve beraberlik adına Büyük Başkan Nevzat KAYA’ya, tüm ekibine ve sahiplenen tüm hemşehrilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz'' dedi.

Editör: Erdal ŞAHAN