Yakında yayınlanacak olan yeni albümünün ana prodüktörlüğüyle ve her detayıyla bizzat ilgilenen ''Bahadır Tatlıöz''; albüm habercisi ''Dön Bana''yı müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor. 

Beklenen festival başladı Beklenen festival başladı

''Dön Bana''nın sözü, müziği ve düzenlemesi sanatçının kendisine ait olurken, yazın son demlerine eşlik eden detaylardan oluşan ve Gümüşlük'te çekilen klibin yönetmenliğini de yine ''Bahadır Tatlıöz'' üstlendi. Klipte başarılı sanatçıya eşi Yasemin Tatlıöz'de hem klipte oynayarak hem de görüntü yönetmenliği yaparak destek verdi.

''Dön Bana'' ile albümün geri sayımı da başlamış olacak diyen başarılı sanatçı duygularını şu sözlerle ifade etti;

'' Heyecanım çok büyük. Bu albüm tarz ve duygu olarak birbirinden bağımsız şarkılardan oluşuyor... Bir çok Bahadır Tatlıöz göreceğiz albümde. 

'Dön Bana'da o farklı Bahadır'lardan biri olacak. Duygusal yapısı ve modern sound anlayışı ile benim bambaşka bir yanımı temsil eden 'Dön Bana'yı dilerim ki çok seversiniz.''

''Bahadır Tatlıöz''ün yeni projesi ''Dön Bana'' Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında, video klibi ise Bahadır Tatlıöz Youtube kanalında yayında!..

Editör: Erdal ŞAHAN