Vestel’in Osmangazi, Fomara’daki mağazasında Kasım ayına özel farklı kampanyalar başladı. Ziyaretçiler, “Seçili Beyaz Eşya veya TV Alımında Bulaşık Makinelerinde Yüzde 50 İndirim”, “Küçük Ev Aletlerinde 3 Al 2 Öde”, “Bursa’ya Özel 3 Ay Koşulsuz İade” ve “4’lü Seçili Ürün Alımında 7 bin 500 TL İndirim” kampanyalarından 30.11.2023 tarihine kadar yararlanabilecek.

425 metrekare büyüklüğünde olan ve geniş bir teşhir alanına sahip bulunan Fomara mağazasında Vestel’in tüm ürün gamlarına ait ürünler bulunuyor. Ayrıca mağazada bulunan akıllı ekranlar aracılığıyla, teşhirde yer almayan ürünlerin tanıtımı da gerçekleştiriliyor.

23 Nisan'da Bursa Büyükşehir 23 Nisan'da Bursa Büyükşehir

Kafeteryada ürün deneyimi

Vestel Fomara mağazasında, ziyaretçilere özel Kafe Vesto da Kasım ayı itibariyle hizmete açıldı. Ziyaretçilerin Vestel ürünlerini daha yakından tanıması ve deneyebilmesi amacıyla açılan kafeyi ziyaret eden müşteriler, yiyecek ve içeceklerinin yanında diledikleri Vestel ürününü de deneyimleyebiliyor. Mağazada 30 bin TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan müşterilere, Kafe Vesto’da 10 kez kullanabilecekleri içecek kartı hediye ediliyor.

Editör: Erdal ŞAHAN