Dünyada iki kıta arasında koşulan tek maraton olan Türkiye İş Bankası İstanbul Maratonu’na katılan Atasun Optik, Darüşşafaka Eğitim Kurumları yararına deprem bölgesinde yaşayan çocukların eğitim hayatlarında fırsat eşitliği sağlanmasını desteklemek amacıyla koştu.

Emine Erdoğan, Vietnam Başbakanı'nın eşi Le Thi Bich Tran ile görüştü Emine Erdoğan, Vietnam Başbakanı'nın eşi Le Thi Bich Tran ile görüştü

Etkinliğe katılan Atasun Optik gönüllüleri, bu önemli amaç için kişisel bağış kampanyalarını hayata geçirdiler ve Darüşşafaka Cemiyeti'nin eğitimde fırsat eşitliği vizyonunu desteklemek için bir araya geldiler.

Atasun Optik CEO’su Evren Kutlu yaptığı açıklamada; “Eğitimde fırsat eşitliği, sadece bir çocuğun hayatını değil, tüm toplumu değiştiren bir güce sahip. Bu yılki maratonda, gönüllü çalışanlarımızla Darüşşafaka Cemiyeti adına yer alarak deprem bölgesindeki çocukların eğitim hayatına katkıda bulunmayı hedefledik. Bu anlamlı projeye emek veren ve destek olan tüm çalışma arkadaşlarıma içtenlikle teşekkür ederim" dedi.