Bu denli önemli ve kutsal görevi, bir sivil toplum kuruluşu olarak, tamamen gönüllü kişiler ve hayırsever Türk halkının destekleri ile gerçekleştiriyor. Bu anlamlı çabalar lösemi ve kanser ile mücadele eden çocukların yüzünde birer gülümseme, tedavilerinde hızlı ilerlemeler olarak yansıyor. Her yıl 5 Aralık, gönüllü çalışmaları ve faydalarını duyurmak, gönüllülük bilincini arttırmak amacıyla Dünya Gönüllüler Günü olarak kutlanıyor. LÖSEV tarafından bu yılda Dünya Gönüllüler Günü kapsamında Bursa’da Konak 18 in ev sahipliğinde, düzenlenen Dünya Gönüllüler Programı’na LÖSEV gönüllüleri katıldı. Gönüllüler düzenlenen programda yapılan çalışmaların sonuçlarını görerek farkındalık kazanırken yıl içinde gönülden destek veren gönüllülere ödülleri takdim edildi. Düzenlenen gecede tango dans gösterileri, nefes egzersizi sahne showu, ile LÖSEV’in Bursa gönülleri keyifli zaman geçirdiler.

LÖSEVde Herkesin Yapabileceği Bir Şeyler Mutlaka Var!

Nevzat Tarhan: “Küresel sistem ahlaki başarısızlık yaşıyor!” Nevzat Tarhan: “Küresel sistem ahlaki başarısızlık yaşıyor!”

 

Türkiye genelinde 7 milyondan fazla gönüllüsüyle en çok gönüllü üyeye sahip STK olan LÖSEV herkesi gönüllü olmaya davet ediyor. İlkokuldan üniversiteye kurumlardan emeklilere kadar LÖSEV’de herkesin lösemi ve kanser ile mücadele eden çocukları yaşama bağlamak için yapabileceği bir şeyler var. LÖSEV, destek olmak isteyen her yaştan gönüllü için farklı projeler sunuyor. LÖSEV’e gönüllü olmak çok kolay. www.losev.org.tr adresinden gönüllü kayıt formu doldurulabileceği gibi 0312 447 0660 numaralı telefondan da kayıt olunabiliyor.

Editör: Erdal ŞAHAN