Bursa Şoförler Odası Başkanı Ahmet Çakır, Taksicinin bıçaklanarak Gasp edilmesini Kınadı Bursa Şoförler Odası Başkanı Ahmet Çakır, Taksicinin bıçaklanarak Gasp edilmesini Kınadı

Genel Başkan Muharrem İnce tarafından kabul edilen Şentürk Bilgi; “2024 Mahalli Seçimleri’ne tam bağımsız bir Türkiye için çalışacağız. Tarumar edilen Bursa’ya sahip çıkacağız, insanların kamplaşmasına parçalanmasına kutuplaşmasına müsaade etmeyeceğiz! Genel Başkanımız sayın Muharrem İnce’nin “Memleket Doktirinini” Bursamızda bir milim sapmadan uygulayacağız!” dedi.

Büyük buluşmaya milletvekili adayı geçmiş dönem kurucu İnegöl İlçe Başkanı Yasemin Soydan ve Cumhuriyet’in 100’cü yılında İstiklal Savaşı şehitleri başta olmak üzere tüm şehitlerimizin aziz hatıraları için Nilüfer İlçe Başkanı Nazan Bozan tarafından tertip edilen bin fidan dikimi ve şehitler için dökülecek lokma ikramı için Genel Başkan Muharrem İnce’nin programa davet eden heyette vardı. İlçe Başkanı Nazan Bozan; “21 yıldır ülkeyi yönetenlerin bir dikili taş bırakmadığı Bursa’mızda Gri Bursa’dan tekrar özümüze Yeşil Bursa’ya dönebilmek için organize ettiğimiz etkinliğe Genel Başkanımız sayın Muharrem İnce’yi davet ettik. Cumhuriyet’i tüm engellemelere rağmen yaşatacağız!” dedi.

Editör: Erdal ŞAHAN