Çizgi kahramanların hafızalara kazınan şarkıları ve eşsiz sahne gösterileri eşliğinde sahneleyecekleri müzikal eğlenceyi doyasıya yaşatıyor. Anne ve babalara çocuklarıyla birlikte unutulmaz anılara eşlik edecek müzikal kapsamında kahramanlar, 10 Aralık Pazar günü 13.00 ve 15.00 saatlerinde Bursa Nilüfer Sahnesi’nde olacak.

Bursa Şoförler Odası Başkanı Ahmet Çakır, Taksicinin bıçaklanarak Gasp edilmesini Kınadı Bursa Şoförler Odası Başkanı Ahmet Çakır, Taksicinin bıçaklanarak Gasp edilmesini Kınadı

YouTube’da 5 buçuk milyon abone sayısı ile 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken Niloya, TRT Çocuk ekranlarında her gün yayınlanan bölümleriyle büyük beğeni topluyor. Ekranların sevilen yerli çizgi kahramanı, şimdilerde bambaşka bir maceraya çıkmaya hazırlanıyor. Çizgi kahraman, eğlenceli şarkıları ve göz alıcı dekoruyla çocuklara muhteşem bir zaman dilimi vadeden “Sürpriz Yumurta Müzikali" ile şehrine geliyor.

Türkiye’nin birçok iline konuk olan Niloya ve arkadaşları; doğru beslenme, kişisel bakım, çevre ve hayvan sevgisi konularında çocuklara eğitici ve öğretici mesajlar verirken, eğlenceli bir zaman dilimi sunuyor. Bu kapsamda çizgi kahramanlar, minik dostlarını 10 Aralık Pazar günü 13.00 ve 15.00 saatlerinde Bursa Nilüfer Sahnesi’ne unutulmaz bir deneyim yaşamaya çağırıyor.

Niloya ile Macera Dolu Yolculuğa Hazır Mısınız?

Çocukların psikolojik gelişimini olumlu yönde etkilemek ve katkıda bulunmak amacı ile senaryosu psikologlar ve pedagogların görüşleri ile hazırlanan Niloya, müzikaliyle hayranlarını keyif dolu bir hikâyeye çıkarıyor. Niloya ve en yakın arkadaşı Mete tesadüfen buldukları ve yumurta olduğundan emin oldukları renkli bir sürprizle karşılaşıyorlar. Buldukları yumurtanın ne yumurtası olduğunu anlamak için heyecan ve macera dolu bir yolculuğa çıkıyorlar. Günün sonunda ise hiç tahmin etmedikleri bir cevap onları bekliyor.

Editör: Erdal ŞAHAN