Etkinlik, Orhangazi Kültür ve Gençlik Merkezinde gerçekleştirilecek ve 23 Ekim Pazartesi günü başlayarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na kadar ziyaretçilere kapılarını açacak.

TDK, İş İnsanı Fuat Alpaslan'ı Konuk Etti TDK, İş İnsanı Fuat Alpaslan'ı Konuk Etti

Biz Hazırız

Belediye Başkanı Bekir Aydın, bu önemli etkinlik için hazırlıklarını tamamladıklarını belirterek, "Orhangazi Belediyesi olarak bu yıl dördüncü Kitap Günlerine hazırlıklarımızı tamamladık. Artık yazarlarımıza da, kitapsever ziyaretçilere de hazırız" dedi. Aydın, her fırsatta öğrenmenin yaşının asla olmadığını ve iyi bir kitabın bir hazine olduğunu vurguladığını belirtti. Belediye Başkanı Bekir Aydın, tüm halkı, bir hafta boyunca sürecek bu etkinliğe katılmaya davet etti.

Orhangazi Dördüncü Kez Kitapla Buluşacak

Orhangazi Dördüncü Kitap Günlerine ulusal ve yerel yazarlar katılacak. Katılımcı yazarlar şunlar: Nurullah Genç, Bahadır Yenişehirlioğlu, Prof. Dr. Orhan Çağlayan, Rüştü Bozkurt, Tuncel Altınköprü, Orhan Toker, Ayşegül Aldemir, Seda Eroğlu, Zehra Ayvaz, Müjde Aklanoğlu, Tolga Uluaydın, Erkan Karasoy, Koksal Aydin, Bünyamin Akbulut, Başak Günay ve Av. Nur İpek Soydan. Bu zengin yazar kadrosuyla etkinlik, kitapseverler için unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyor. Orhangazi Kültür ve Gençlik Merkezinde gerçekleşecek etkinlik, edebiyatseverler ve okuyucular için muhteşem bir fırsat olacak.

Editör: Erdal ŞAHAN