Başkan Usta mesajında “Güzel ülkemizin eşsiz ilçesi İznik’in huzurlu, mutlu, çalışkan insanları, sevgili hemşerilerim; Hep birlikte yeni bir yılın arifesindeyiz.

İlçemizde hayat kalitesini artırmak, vatandaşlarımızın taleplerini gerçekleştirmek, güzel yarınlar için gerekli yatırımları yapmak, İznik tarihinde müstesna bir yer edinmek gayesiyle bu yıl da var gücümüzle çalıştık.

Tüm zorluklara karşın yapılamaz denilenleri yaptık, hayal denilen projelerin temelini attık. İlçe merkezi ile kırsal mahallelerimizi birbirinden ayrı tutmadık. Kültürel zenginliklerimizin tanıtımına, ilçemizin ulusal ve uluslararası bilinirliğine katkı yapacak çalışmalara yıl boyunca ağırlık verdik.

Tüm bunların yanı sıra Aile yaşantımızı tehdit eden her türlü kötülükle korkusuzca mücadele ettik. Taraflı, tarafsız tüm vatandaşlarımızın desteğini aldık.

Belediyemizin, devletimizin tüm imkânlarını halkımızın ihtiyaçları için seferber ettik. Çok şükür ki 2023 yılında da İznik için çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Şimdi önümüzde yeni bir yıl kadar yeni umutlar, yeni yatırımlar yeni projeler var. Rabbim birlik ve beraberlik içerisinde 2024 yılında da bu kadim şehre hizmet etmeyi bizlere nasip eylesin.

Yeni yılın İznik’imize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Editör: Erdal ŞAHAN