Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın bu kapsamda Camikebir Mahallesi, Orhangazi Belediyesi Engelliler koordinasyon merkezi civarında faaliyet gösteren esnaf vatandaşlarla bir araya geldi. Bölgesel esnaf kahvaltı buluşmasında civar esnafının sorunları görüşülerek çözümleri ele alındı. Esnaf buluşmaları her hafta haftanın belli günlerinde kentin farklı bölgelerinde çalışan esnaflarla yapılıyor. Esnaf buluşmasına Belediye Başkanı Bekir Aydın, Belediye Başkan yardımcıları İlhan Kılıç ve İbrahim Korkmaz, meclis üyeleri, Buski Orhangazi şube müdürü Levent Rona,  İlgili Belediye birim müdürleri, Trabzonlular ve Ardahanlılar Kültür ve Dayanışma Dernekleri Başkanları Yüksel Birinci ve Hikmet Topçu ve bölgede faaliyet gösteren esnaflar katıldı.

Esnaf kahvaltı buluşmasına büyük katılım

Belediye Başkanı Bekir Aydın Orhangazi İçin çalışmalarını yoğunlaştırarak sürdürüyor. Başkan Bekir Aydın esnaf buluşmaları çerçevesinde Camikebir Mahallesi, Orhangazi Belediyesi engelliler koordinasyon merkezi civarı esnafıyla bir araya geldi. Haftanın belli günlerinde bölgesel olarak yapılan buluşmalar bağlamında gerçekleştirilen buluşmada esnaf vatandaşların sorun ve önerileri dinlendi. Aydın sorun ve önerileri not alarak ilgili birimlere gerekli talimatlarını verdi. Esnaf buluşmasına çevre esnafı tarafından yoğun bir katılım sağlandı.

OKUL BAŞKANININ SEÇİM VAADİ GERÇEK OLDU OKUL BAŞKANININ SEÇİM VAADİ GERÇEK OLDU

Esnaf Buluşmaları büyük ilgiyle takip ediliyor

Belediye Başkanı Bekir Aydın’ın esnaf vatandaşların sorunlarını daha yakından takip edebilmek için geçtiğimiz aylarda başlattığı esnaf buluşmaları her hafta farklı bölgelerde devam ettiriliyor. Kahvaltı eşliğinde gerçekleştirilen Esnaf buluşmalarından esnaf vatandaşlarla sohbet etmek, sorunlarını dinleyip çözüme ulaştırmak de Orhangazi hakkında fikir alışverişinde bulunmak amaçlanıyor.  Esnaf buluşmaları önümüzdeki zamanlarda da devam ettirilecek.