Ekipler bu kapsamda Fatih, Çakırlı ve Güle mahallelerinde yol, alt yapı ve kaldırım yapımı çalışmaları gerçekleştiriyor.  Çalışmalar kısa bir süre içerisinde bitirilip mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacak.

Orhangazi Belediyesi merkez mahalle, çevre mahalle demeden yoğun bir şekilde çalışıyor.  Orhangazi Belediyesi fen işleri ekipleri bu çerçevede Fatih, Çakırlı ve Gülle mahallelerinde başlattığı çalışmalarına devam ediyor.  Gerçekleştirilen çalışmalar yol yapımı, alt yapı ve parke döşeme faaliyetlerini kapsıyor. Fen işleri müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar bittiğinde bölge sakinlerine daha kaliteli bir ortamda yaşama imkânı sunulacak. Orhangazi Belediyesi merkez mahalle çevre mahalle demeden ilçe genelinde çalışmalarına ara vermeden devam edecek.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Belediye Başkanı Aydın açıklamasında, ara vermeden ilçe genelinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz, diyerek sözlerine “ kalbimiz Orhangazimiz için atıyor. Amacımız daha yaşanabilir, daha güzel bir Orhangazi. Bu konuda Belediyemizin bütün birimleri ile birlikte gecemizi günümüze katarak çalışacağız.“ Cümleleriyle devam etti. Başkan Bekir Aydın açıklamasına “ Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerimiz Fatih, Çakırlı ve Güle Mahallelerimizde başlattıkları çalışmaları hızlı bir şekilde sürdürüyor. Çalışmalar kısa bir sürede bitirilip inşallah hemşehrilerimizin hizmetine sunulacak. Ben şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.“ İfadeleriyle son verdi.

Editör: Erdal ŞAHAN