İsgid; Badef’e bağlı Genç Bafralılar Derneğinin organize ettiği ‘’Çocuklar Üşümesin Bot ve Mont’’  kampanyasında çocuklara oyuncak ve kalem+silgi  dağıtarak Genç Bafralılar’a destek oldu.

Genel Başkanlığını İsgid Genel Başkan Yardımcımız Eren Keskin’in yaptığı Genç Bafralılar Derneği’nin 5. sini düzenlendiği organizasyonda İsgid Genel Başkanı Fatih Aşcı ve beraberindeki yönetim kurulu ekip olarak da yer aldı.

Organizasyonun özellikle 10 Kasım da olmasının vermiş olduğu duygu ile okul bahçesinde organizasyon öncesi bir dakika Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak için saygı duruşu yapıldı. Ardından İstiklal Marşının okunması ile etkinlik başlatıldı.

Genel Başkan Fatih Aşcı, Genel Başkan Vekili Harun Şener, Genel Sekreter Cennet Taşdelen, Genel Sayman Taner Yiğit, Genel Başkan Yardımcıları Eren Keskin, Mehmet Yürür, Savaş Şahin ve Yönetim Kurulu Üyesi Ecenur Altaş organizasyonda çocuklara oyuncak, kalem, silgi dağıtımı yaparken aynı zamanda çocuklarla oyun oynamayı, onlarla eğlenmeyi ihmal etmedi. Genç ve Dinamik yapısıyla her daim farkını hissettiren İsgid, konu çocuklar olunca enerjilerini çok daha fazla hissettirdi.

Organizasyon öncesi Samsun’da ziyaretlerini gerçekleştiren İsgid’in ilk durağı Samsun Valisi Orhan Tavlı oldu. Misafirperverliği ve samimi kişiliği ile İstanbul Samsunlu Genç İş İnsanları Derneğini makamında misafir eden, Samsun için güzel planlarını dile getiren Sayın Orhan Tavlı ve İsgid karşılıklı hediyelerini takdim ettiler.

İsgid; Samsun Valisi Orhan Tavlı ziyaretinden sonra, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti. Sayın Başkan Mustafa Demir’in Samsun’da gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği projelerin, tecrübelerin, İsgid’in gerçekleştirmiş olduğu projelerin ve hedeflerinin konu aldığı görüşmedeki samimi sohbet gözlerden kaçmadı.

Ziyaretlerine Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ile devam eden İsgid, Atatürk Samsun Büstü ile hazırlanan hediyelerini takdim etti. Gerçekleşmiş ve gerçekleşecek, Samsun’a ve Türkiye’ye fayda sağlanacak projelerin konuşulduğu bu ziyaretlerde girişimci ruhunun önemini ve değerini gösterdiler.

Dolu dolu Samsun çıkarması gerçekleştiren İSGİD / İstanbul Samsunlu Genç İş İnsanları Derneğinin gelecekteki diğer organizasyonları ve planları merakla beklenmeye başladı.

Bu büyük ve anlamlı organizasyonda emeği geçen İSGİD yönetim kadrosu;

Genel Başkan
 
Fatih AŞCI

Genel Başkan Vekili
 Harun ŞENER

Genel Başkan Vekili
 Ömer Yılmaz EGE

Genel Sekreter
 
Cennet TAŞDELEN

İdari ve Mali İşler Komisyonu Başkanı / Genel Sayman
 Taner YİĞİT

Kadın Çalışmaları Komisyonu Başkanı
 Av. Nuray Badur

Gençlik Çalışmaları Komisyonu Başkanı
 Av. Arif Anıl ÖZTÜRK

“Büyüme odaklı ekonomi programımız doğrultusunda gerekli adımları atıyoruz" “Büyüme odaklı ekonomi programımız doğrultusunda gerekli adımları atıyoruz"

Ekonomi İşleri Komisyonu Başkanı
 
Serkan AYYILDIZ

Halkla İlişkiler ve STK İlişkileri Komisyonu Başkanı
 Savaş Şahin

Hukuk ve Adalet İşleri Komisyonu Başkanı
 Av. İsa Keskin

İnsan Kaynakları ve Eğitim İşleri Komisyonu Başkanı
 Dursun KAYA

Kültür, Sanat Çalışmaları ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı
 Eren Keskin

Ticari ve Sektörel Gelişmeleri İzleme Komisyonu Başkanı
 İbrahim Keleş

Yerel Yönetimler ve Şehircilik Komisyonu Başkanı
 Mehmet YÜRÜR

Yönetim Kurulu Üyesi
 
Akif Aşcı

Yönetim Kurulu Üyesi
 Ecenur ALTAŞ

Yönetim Kurulu Üyesi
 
Fatih Başkaya

Yönetim Kurulu Üyesi
 
Fuat Atasoy

Yönetim Kurulu Üyesi
 
İlyas Yavuz

Yönetim Kurulu Üyesi
 
Mustafa Şark

Yönetim Kurulu Üyesi
 
Mustafa Yavuz

Yönetim Kurulu Üyesi
 
Osman Şark

Yönetim Kurulu Üyesi
 
Selim Güneş

Editör: Erdal ŞAHAN