İznik Belediye Başkanı Bekir Aydın huzurevi ziyaretine eşi Kıymet Aydın, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleri ile birlikte katıldı. Huzurevi sakinlerinin ellerini öperek onlarla sohbet eden Aydın, moral vererek hayır duasını aldı.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “ İznik Ülker Aktar Huzurevindeki kıymetli büyüklerimizi bayram öncesi moral ziyaretinde bulunduk. Büyüklerimizi ziyaret ederek, halini hatırını sormak istedik. Sizlerin gülen yüzünüzü görmek bizleri daha da mutlu ediyor.

Orhangazi Kent Konseyi Ahu Seda Erbane grubumuzun dinletisiyle bazen hüzünlü bazen de neşeli dakikalar yaşadık.

Ömürlerine büyük anılar sığdırmışlar

İznik’te gerçekleştirdiğimiz Huzurevi ziyaretinde şunu açıksa söyleyebilirim ki, Ömürlerine çok büyük anılar sığdırmışlar. O kadar güzel hikâyelerini, anılarını bizlerle paylaştılar ki. Belki yaşımızın vermiş olduğu kadarını hatırladık. Fakat her bir hikâye birbirinden değerli ve kıymetli. Bizlere böylesine güzel zaman ayırdıkları için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerin varlığı bizim en büyük gücümüz. Bizler her zaman yanlarınızdayız. Sizlerden alacağımız tecrübe ve şefkat bizlere her zaman yol gösterecektir. Değerli Büyüklerimize yüce Rabbimden sağlıklı ömürler diyorum” dedi.

Editör: Erdal ŞAHAN