Uluslararası Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (USİAD) Genel Başkanı Nevaf Kılıç, Konya Ticaret Odası Yönetim kurulu Başkanı Selçuk Öztürk, Konya OSB (Organize Sanayi Bölgesi ) ve OSBÜK - Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükçü ve Konya Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürü Vahit Türkyılmaz, Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Zahid Çatlı, mevlana Sifed - Mevlana Sanayi ve iş insanları Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı İclal Gü

İşbirliğine ve istişareye önem veren USİAD Genel Başkanı Neval Kılıç, ziyaretlerini sürdürüyor. Kılıç, bu kapsamda Konya iş dünyasını ziyaret ederek onlarla bir araya geldi.

Ticaret ve sanayi odalarının ticaretin kalbi olduğunu ifade eden Başkan Kılıç, “Sanayi odaları üretime ve istihdama katkı sağlayan sanayicilere yol gösterici kurumlardır. Şehirlerin en büyük sivil toplum kuruluşu olan ticaret ve sanayi odalarını bizlerde çok önemsiyoruz. Dernek olarak Konya Ticaret odası, Konya Sanayi Odası ve Konya OSB  ile işbirliklerimiz devam edecek” dedi.

Konya Ticaret odası başkanı Selçuk öztürk, Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmed Zahid Çatlı ve Konya OSB Başkanı Memiş Kütükçü ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Kılıç’a teşekkür ettiler.  

Editör: Erdal ŞAHAN