Ara tatilini unutulmaz bir deneyimle taçlandırmak isteyenler ve su altı dünyası hakkında bilgi sahibi olmayı amaçlayanlar için SEA LIFE İstanbul, okyanus yaşamının büyüleyici dünyasında yolculuğa çıkarıyor.

Bayrampaşa Forum İstanbul’da yer alan SEA LIFE, büyük cam tanklarda sergilenen denizanası, denizatı, rengarenk balıklar ve birçok deniz canlısını yakından gözlemleme fırsatı yaratıyor. Deniz biyolojisi ve deniz ekosistemleri hakkında eğitici bilgilere erişim sağlayan sergi panoları ve etkileşimli öğrenme, ziyaretçilerin büyük ilgisini çekiyor.

Su altı Canlılarına Seascan Mobil Uygulaması İle Daha Yakından Bakın

Sea Life İstanbul, okyanusların gizemli dünyasını derinlemesine keşfetmeniz için de şimdi, kullanabileceğiniz mobil uygulaması Seascan’i sizinle buluşturuyor. Bu harika uygulama, 91 farklı su altı canlısı hakkındaki tüm bilgilere kolayca erişmenizi sağlıyor. Ayrıca her gün tür çeşitliliği artarken bilgi dağarcığınıza daha fazla içerik ekleyebiliyorsunuz.

Kuzey Marmara Otoyolu büyüyor Kuzey Marmara Otoyolu büyüyor

Uygulamayı indirip kameranızı SEA LIFE İstanbul’daki herhangi bir su altı canlısının üzerine tuttuğunuzda, o türle ilgili tanıtıcı bir içerik ve türün korunma durumu ile ilgili detaylı bilgileri bulabiliyorsunuz. Bu sayede deniz canlıları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve onların korunmasına nasıl katkı sağlayabileceğinizi öğrenmek mümkün hale geliyor. 

Uygulamayı App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denizlerin büyülü dünyasını keşfetmek ve korumak için adım atın! 

Editör: Erdal ŞAHAN