İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla hareket eden Atasun Optik, çözüm odaklı hizmet anlayışını yansıtan yeni kampanyasını hayata geçirdi. "Size Gözümüz Gibi Bakarız" söylemiyle yayınlanan kampanya, markanın kusursuz müşteri deneyimi odaklı bakış açısını ve hayatı kolaylaştıran hizmet anlayışını vurgulamayı amaçlıyor. 

Kampanya filminde samimi, enerjik ve güler yüzlü bir Atasun Optik çalışanının anlatımıyla markanın hizmetleri aktarılıyor. Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışan Atasun Optik çalışanlarından ilham alınarak hazırlanan reklam filminde, Atasun Optik çalışanı rolünde başarılı ve genç oyuncu Gizem Kala ekran karşısına geçiyor.

Dünyanın en başarılı PUBG MOBILE P.D.P ve World of Wonder tasarımcıları ödüllerini İstanbul’da aldı Dünyanın en başarılı PUBG MOBILE P.D.P ve World of Wonder tasarımcıları ödüllerini İstanbul’da aldı

Reklam filminde bir çift, mağazada güneş gözlüğü seçimi yaparken; Atasun Optik'in müşterilere sunduğu iade ve değişim politikalarının sağladığı güven ve rahatlık vurgulanıyor. Başka bir müşteri mağazada istediği ürünü uygun fiyatla bulmanın mutluluğunu yaşarken; her bütçeye uygun, kaliteli ürünlerin bir araya geldiği vurgusu yapılıyor. Üniversite öğrencileri de filmde ön plana çıkarılıyor. Ailelerinden farklı şehirlerde olsalar da Atasun Optik'in, Türkiye’nin dört bir yanında onlarla olduğu ekranlara yansıyor.

Sektöründe en çok tavsiye edilen marka olarak Atasun Optik bu reklam filmiyle müşterilerine onları aile olarak kabul ettiğini yeniden hatırlatarak “Size Gözümüz Gibi Bakarız” diyor. 

Dijital Yayınlar İçin Reklam Filmi: https://www.youtube.com/watch?v=3p5lM58alsE

Editör: Erdal ŞAHAN