Immortals of Aveum’un en büyük güncellemesi, The Echollector (1.0.6.0) adıyla bugün yayına girdi. Tamamıyla ücretsiz olarak sunulan güncelleme aynı zamanda beraberinde Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC’de heyecan verici bir deneme sürümü* de getiriyor. Tüm platformlar için geçerli olan %50 indirimle, Immortals of Aveum’un dünyasına adım atmak için daha iyi bir şans olamaz!

The Echollector güncellemesinin yeni fragmanını izlemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Ek olarak The Echollector güncellemesi, yepyeni oyun sonu içeriği "The Echollector"ın** yanı sıra çok sayıda performans iyileştirmesi, düzeltmeler ve merakla beklenen New Game+ ve zorlu Grand Magnus zorluk seviyesi de dahil olmak üzere yeni içerikler sunuyor. Mevcut oyuncular, tamamlanacak dört oyun sonu Shatterfanes'in yanı sıra yepyeni bir boss savaşıyla, farklı bir ilerleme yolunu deneyimleyebilecekler.

Bu güncelleme, tüm platformlarda devam eden optimizasyonlar sayesinde daha akıcı performansın yanı sıra, Immortals of Aveum'a aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi oyun içi içerik eklemesi getiriyor:

Oyun Sonu İçeriği

Aveum'u yozlaşmış Shatterfanes'ten kurtaran ve The Echollector olarak bilinen büyülü bir yapının, The Path'in gücünü emmesini engelleyen yeni oynanış içeriği "The Echollector"da Jak'ın macerasına devam edebileceksiniz.

  • Tamamlanacak dört yeni oyun sonu Shatterfanes: İlk üç Fane, The Echollector ile son boss dövüşüne giden Fane yolunu açıyor.

  • Efsanevi Yeşil Mühür dahil yeni Donanım ödülleri kazanma şansı.

  • Kadim bir Arystean varlığı olan Echollector'un hikayesini anlatan, keşfedilecek yeni bir Lore.


New Game+

Oyuncuların temel ilerleme özelliklerini korurken veya geliştirirken, yeni bir oyuna başlama seçeneği sunuluyor.

  • NG+'daki Forge ile Destansı ve Efsanevi ekipmanlarınızı daha ileri seviyelere yükseltebileceksiniz.

  • Düşman sağlığı, hasarı ve yetenekleri yeniden dengeleniyor.

  • Jak, ilk oynanış turunda kilidi açılan büyü ve yeteneklerin çoğunu ileriye taşıyabiliyor.

  • Oynarken kazanılan deneyim ve para biriminde yapılan ayarlamalar.

Grand Magnus Zorluk Seviyesi

  • Immortals of Aveum'un şimdiye kadarki en zorlu versiyonunu deneyimlemek için en sağlam mücadelelere ev sahipliği yapan yeni bir zorluk seviyesi.

Güncellemelerin, hata düzeltmelerinin ve diğer iyileştirmelerin tam listesi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

PlayStation 5Xbox Series X|S ve PC (Steam) oyuncuları, Immortals of Aveum'un Ücretsiz Demosunu artık ilgili dijital mağazalardan indirebilirler.

Immortals of Aveum, uçurumun kenarındaki bir dünyayı kurtarmak için elit bir savaş büyücüleri grubuna katılan Jak'in hikayesini anlatan, tek oyunculu bir FPS oyunudur ve şu anda PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için %50 indirimle satın alınabilir.

Bu promosyonun bir parçası olarak, konsolun ücretsiz deneme sürümünü oynayan oyuncular Deluxe Sürümü oyun içi orijinal fiyatından %55 indirimli olarak satın alabilirler ve bu sürümle gelen benzersiz mühüre, üç adet yüzüğe, iki bileziğe ve üç toteme ücretsiz ulaşabilirler. EA Play Pro üyeleri, EA uygulamasından*** Deluxe sürüme erişebilmektedir.

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak ve Immortals of Aveum ile ilgili güncel bilgilere sahip olmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Kahve Dünyası Türk Kahvesi Tüketim Alışkanlıkları Anketinin Sonuçlarını Açıkladı Kahve Dünyası Türk Kahvesi Tüketim Alışkanlıkları Anketinin Sonuçlarını Açıkladı

*Koşullar ve kısıtlamalar geçerlidir. Ayrıntılar için https://www.ea.com/games/immortals-of-aveum/immortals-of-aveum/disclaimers adresini ziyaret edebilirsiniz.

**Immortals of Aveum (ayrıca satılır) ve tüm oyun güncellemelerini gerektirir.

***Koşullar, sınırlamalar ve istisnalar geçerlidir. Detaylar için https://tos.ea.com/legalapp/eaplay/US/en/PC/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Editör: Erdal ŞAHAN