Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Şaban Fethi Yıldız, saha çalışmalarında siyasi partilerin il başkanlıklarını da ziyaret ediyor. DSP İl Başkanlığı’nı da ziyaret eden Başkanvekili Yıldız, İl Başkanı Hüseyin Cahit Akıncı ve yönetimi de ziyaret etti. Ziyarette MDK Üyesi Nurdan Bilgin, Nilüfer İlçe Başkanı Münire Nursel Banuşoğlu, Kestel İlçe Başkanı Hayriye Yılmaz’da bulundu.

Büyükşehir Belediyesinden Bursalı gençler için bir tesis daha Büyükşehir Belediyesinden Bursalı gençler için bir tesis daha

Başkanvekili Şaban Fethi Yıldız; “Tek derdimiz Bursamızın Bursalıların hizmet noktasında aksama olmadan yaşanabilir bir kenti dizayn etmek. Bunun için canla başla çalışıyoruz. Belediyelerimizin uygulamalar noktasında elbette bazı eksiklikleri olabilir ama biz bunu minimumun da altına indirdik. Amacımız sağlıklı bir Bursa!” dedi.

DSP İl Başkanı Hüseyin Cahit Akıncı, yapmış oldukları saha çalışmalarını anlattıktan sonra; “Sizler bizde aynı düşünüyoruz. Bursamıza sizinde belirttiği gibi sağlıklı ve yaşanabilir bir kent olması için mutlaka yerel yönetimlerde Ecevit Ruhu’nu yaşatmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bursa; Osmanlı atalarımızın yüzyıllarca sahip çıkabilmemiz için bizim namusumuza emanet edilen bir şehir. Hoyratça kullanarak şehrin kirletilmesine müsaade etmeyeceğiz!” dedi.

Editör: Erdal ŞAHAN