"Bybit CEO'su, Crypto Ark'ın Beş Yıllık Yolculuğunu Belirliyor " başlıklı mesajında Ben, Bybit'in son beş yılda elde ettiği önemli başarıların altını çiziyor. Kripto piyasasının 2022'deki zorluklardan istikrarlı bir şekilde toparlandığını kabul ediyor ve kriptonun olağanüstü geri dönüşü için endüstri kurucularının adanmışlığını kredilendiriyor.

2023 yılı Bybit için Dubai merkezinin açıldığı ve Dubai Çoklu Emtia Merkezi (DMCC) ve American University of Sharjah (AUS) ile yapılan işbirlikleri de dahil olmak üzere küresel çapta önemli ortaklıkların kurulduğu önemli bir yıl olmuştur. Bu ortaklıklar ve Oracle Red Bull Racing gibi diğerleri, Bybit'ün blok zincirinde oluşturulan yeni ve geliştirilmiş finansal sistemin mesajını yaymasına yardımcı oldu.

Le Pen'in Ulusal Birlik'i, Orban'ın Avrupa Parlamentosu'ndaki yeni ittifakına katılacak mı? Le Pen'in Ulusal Birlik'i, Orban'ın Avrupa Parlamentosu'ndaki yeni ittifakına katılacak mı?

Zhou ayrıca mevzuata uyumun önemine değinerek Bybit'in Dubai, Kazakistan ve Kıbrıs'ta lisans alma çabalarına dikkat çekiyor. Yasal çerçevede faaliyet gösterme taahhüdü, Bybit'in kullanıcıları için güvenli bir işlem ortamı sağlama taahhüdünün bir parçasıdır.

Yıldönümü mesajı aynı zamanda Bybit'in ürün yeniliğini ve Unified Trading Account, TradeGPT AI'ın tanıtılması ve CCData Crypto Borsası Karşılaştırma Raporu'nda 'AA' notu alması da dahil olmak üzere sektördeki tanınırlığını da kutluyor. Zhou ayrıca Bybit'in düşüş koşullarına rağmen büyüyen dayanıklılığını da gururla belirtiyor.

Ben Zhou'nun konuşmasının tamamını Bybit blogunda okuyabilirsiniz. Okuyucuların, onun endüstri analizi ve geleceğe yönelik beklentileri hakkında derinlemesine bir görüş için burayı ziyaret etmeleri teşvik edilmektedir.

Editör: Erdal ŞAHAN