Yemek kartı, kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı, akaryakıt, konaklama ve toplu satın alma çözümleriyle şirketlere tasarruflu gider yönetimi hizmeti veren Multinet Up, çalışan giderlerinin tamamına yönelik kapsayıcı bir platform sunmak hedefiyle gerçekleştirdiği iş birliklerine yenisini ekledi. 

Çalışanlarına yol yardımı sunan firmalara, alternatif çözümler sunmak amacıyla gerçekleştirilen iş birliği ile dakikalık, saatlik ve günlük araç kiralama uygulaması TikTak, Multinet Up’ın kurumsal hediye ve çalışan yardımı uygulamaları için sunduğu MultiGift kapsamında, yeni bir marka çözümü olarak yer alıyor. İş birliği sayesinde, şirketlerinin sağladığı yol desteğini TikTak puanı olarak alan çalışanlar, bu puanları TikTak uygulaması üzerinden yapılan dakikalık ve günlük kiralamalarda kullanarak işe gidebilecek.

Nasıl kullanılır?

MultiGift’in yeni marka çözümünden yararlanmak isteyen kullanıcıların TikTak mobil uygulaması üzerinde yer alan haritadan kendilerine en uygun aracı seçmesi ve çalıştıkları firma tarafından kendilerine iletilen kodu, kupon kodu alanına girmesi yeterli. Araç kiraladıkça, kiralama tutarı TikTak hesap bakiyesinden otomatik olarak düşer. Kiralama sonunda kalan tutar var ise bir sonraki kiralamada kullanılabilir. 

Çalışanlarını mutlu etmek isteyen şirketlerin hayatını kolaylaştıran kurumsal hediye çözümü MultiGift sayesinde işverenler, çalışan sayısı ne olursa olsun tüm işlemleri tek fatura ile gerçekleştirebiliyor ve yüzde 45’e varan vergi avantajından faydalanıyor. Çalışanların yaşına, cinsiyetine, medeni durumuna ve yaşam tarzına yönelik farklılık gösteren tüm ihtiyaçlarına yanıt veren MultiGift’in geniş üye ağı hakkında bilgi almak için www.multinet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Multinet Up Hakkında

Multinet Up, geliştirdiği yenilikçi ödeme sistemleri ve hizmetler ile kurum ve kuruluşlara, üye iş yerlerine, tedarikçilerine ve tüketicilere "değer katan" çözümler sunan bir ekosistem olarak hizmet veriyor. 2010 yılından itibaren Fransız Up grup bünyesinde bir Fransız-Türk ortaklığı olarak faaliyet göstermektedir.

TikTak Hakkında

Emine Erdoğan, 10. Milletlerarası Türk Halk Kültürü Kongresi'ne katıldı Emine Erdoğan, 10. Milletlerarası Türk Halk Kültürü Kongresi'ne katıldı

TikTak, bireylerin ve kurumların dakikalık araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayan ve kullanım kadar ödemeye olanak sağlayan araç paylaşım markasıdır. Bireyleri ve kurumları şehirde 7/24 mobil olma imkânı ile buluşturmakta, binlerce araba ile dakikalık araç kiralama hizmeti sunmaktadır. TikTak müşterileri ekonomik bir şekilde araca kolayca ulaşım imkânı sağlayan sürdürülebilir mobilite hizmeti ile şehrin her noktasına özgürce ulaşabilmektedir.

Editör: Erdal ŞAHAN