Mustafakemalpaşa hibe projelerle gelişmeye devam ediyor. TKDK’nın %60 hibe araç ve ekipman desteği ile hazırlanan proje dosyaları sayesinde Mustafakemalpaşa’ya 15 süt toplama merkezi kazandırıldı. İşyeri açma ruhsatlarını ve dosyalarını Başkan Kanar’dan teslim alan Tarımsal Kalkınma Kooperatifleri Başkanları ‘’ Desteklerinden dolayı Mustafakemalpaşa Belediye Başkanımız Mehmet Kanar’a destekleri için teşekkür ediyoruz.’’dedi.

Başkan Kanar, ‘’Süt toplama merkezlerinin artması, ilçedeki süt üreticilerine daha verimli bir şekilde sütlerini toplama ve işleme imkânı sunacak.’’ İfadelerini kullandı.

Mustafakemalpaşa Belediyesi destekleriyle hayata geçirilen proje sayesinde 15 süt merkezi ilçeye kazandırılarak, yerel çiftçilere daha iyi fiyatlarla sütlerini satma ve gelirlerini artırma fırsatı sağlıyor.

Bursa Şoförler Odası Başkanı Ahmet Çakır, Taksicinin bıçaklanarak Gasp edilmesini Kınadı Bursa Şoförler Odası Başkanı Ahmet Çakır, Taksicinin bıçaklanarak Gasp edilmesini Kınadı

Hibe desteğini sosyal medyadan müjdeleyen Başkan Kanar ‘’ Mustafakemalpaşa hibe projelerle gelişmeye devam ediyor. TKDK’nın %60 hibe araç ve ekipman desteği ile hazırlanan proje dosyaları, işyeri açma ruhsatları, Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanlarımıza teslim edildi. Son 15 Yılda 2 süt toplama merkezi ile tamamlanan projeler 2023 yılında 15 proje sunularak, Mustafakemalpaşa’nın tarım kapasitesi arttırıldı. S.S Alpağut Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Ünal Yavuz ve yönetimini, S.S Tepecik Beldesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Nazmi Seymen ve yönetimini, S.S Yamanlı Mahallesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Şükrü Ağer ve yönetimini, S.S. Mustafakemalpaşa ve Çevre Köyleri Damızlık Sığır Yetiştiricileri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Kadir Kumsar’ı ve yönetimine çalışmaları için teşekkür ederiz. ‘’ dedi.

Editör: Erdal ŞAHAN