Erol, “Bugün, teknoloji geliştiren şirketlere sahipsek bu Cumhuriyet değerlerinin bir sonucudur. Wingie Enuygun Group olarak dünyanın en büyük beş seyahat pazaryerinden biri olma hedefimize doğru hızla ilerlerken Cumhuriyetimizden güç ve ilham alıyoruz. Geleceğin dünyasına yön veren teknolojimizle ülkemizi tüm dünyada temsil etmek üzere Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına hazırız” dedi.

Wingie Enuygun Group CEO’su Çağlar Erol, özgün bir teknoloji girişimi olarak Cumhuriyetin 100. yılında global arenada lider oyuncular arasında Türkiye’yi temsil etmenin büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu söyledi.

Bitcoin 34.000$ sınırında dengeleniyor Bitcoin 34.000$ sınırında dengeleniyor

29 Ekim 1923 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Cumhuriyetin ilan edilmesinin dünya siyaset tarihi kadar Türkiye’de teknoloji, bilim ve eğitim için de yepyeni bir başlangıç noktası olduğuna dikkat çeken Çağlar Erol “Bugün, teknoloji geliştiren şirketlere sahipsek bu Cumhuriyet değerlerinin bir sonucudur. Wingie Enuygun Group olarak   yıldır 156 ülkede, ayda 20 milyonu aşkın kullanıcıya, 6 dilde hizmet veriyoruz. Geliştirdiğimiz algoritmalar ve yapay zeka destekli akıllı çözümlerimiz ile seyahat sektörünü dönüştürüyoruz. 2028 yılına kadar dünyanın en büyük 5 seyahat pazaryerinden biri olma hedefimize doğru hızla ilerlerken Cumhuriyetimizden güç ve ilham alıyoruz. Geleceğin dünyasına yön veren teknolojimizle ülkemizi tüm dünyada temsil etmek üzere Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına hazırız. Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bu özel senede ayrıca kuruluşumuzun 15. yılını kutluyor olmak bize her iki mutluluğu ve gururu aynı anda yaşatıyor” dedi.

Editör: Erdal ŞAHAN