2023-2024 eğitim öğretim yılı için Mustafakemalpaşa’ya gelen öğrenciler Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’a sorular yönelterek Mustafakemalpaşa hakkında istişarelerde bulundular.

TDK, İş İnsanı Fuat Alpaslan'ı Konuk Etti TDK, İş İnsanı Fuat Alpaslan'ı Konuk Etti

Her fırsatta gençler ile bir araya gelen gençlerin Başkanı Mehmet Kanar, ‘’Genç fikirleri önemsiyorum. İlçemizde ki tüm projeleri gençlerimiz için tasarlıyoruz. ‘’ ifadelerini kullandı. Öğrencilerle samimi bir ortamda tüm sorularını yanıtlayan Başkan Kanar, Mustafakemalpaşa’nın özlemle beklediği Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi, Bursa’nın büyük 5. Millet Bahçesi ve hayata geçireceği tüm projeleri detaylı bir şekilde anlattı.

Başkan Mehmet Kanar’’ Mustafakemalpaşa tarihi ve kültürel zenginlikleriyle dolu bir yer.  Burada yaşayacak ve öğrenecek çok şey bulacaksınız. İlçemiz, sıcakkanlı insanları ve samimi atmosferi ile sizi çabucak evinizde hissettirecek. Ben Mehmet abiniz olarak her zaman yanınızdayım. Üniversite hayatı, sadece derslerle sınırlı değil, bu dönem, kendinizi keşfetmek, yeni arkadaşlar edinmek ve birçok deneyim yaşamak için bir fırsattır. Unutmayın ki, bu şehir sizin yeni maceralarınızın ve başarılarınızın sahnesi olacak. Üniversite hayatınız boyunca, ilçemizdeki her adımda yanınızda olacağımızı unutmayın. Hepinize başarılar diliyorum. Yeni bir başlangıç için buradayız, her şeyin en güzeli sizinle olsun. Tekrardan Hoş geldiniz sefalar getirdiniz. ’dedi.

Editör: Erdal ŞAHAN