Sabah saatlerinde Cumhuriyet Meydanında Atatürk anıtına çelenk sunma töreniyle başlayan etkinlikler, Orhangazi Belediye Başkanı Aydın'ın Muhtarlar Derneği Başkanı Kadri Ergen ve muhtarları Belediye binasında ağırlamasıyla devam etti. Muhtarlarla buluşma akşam saatlerinde üçüncü kez gerçekleştirildi.

Gün boyu süren etkinlikler sıcak bir atmosferde geçti. Aydın Muhtarlarla, Orhangazi'nin mahalleleriyle ilgili sorunlar ve talepler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Muhtarlarımız Hizmet Ortaklarımızdır

Belediye Başkanı Bekir Aydın, muhtarların önemini vurgulayarak, "Muhtarlarımız Orhangazi için yaptığımız çalışmalarda En büyük hizmet ortağımızdır. Bizler Muhtarlarımızla omuz omuza çalışmanın başarıya giden yolun anahtarı olduğunu biliyoruz. Bu durumu en net şekilde gözler önüne seren liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Sayın Cumhurbaşkanımız, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı görevleri süresince muhtarlarımızın yanında olmuş ve onlarla omuz omuza çalışmıştır. Ak Parti dönemlerinde Muhtarlarımızın hakları iyileştirilmiş ve kendilerine yakışır hale getirilmiştir" şeklinde konuştu.

Osmangazili muhtarlar mazbatalarını aldı Osmangazili muhtarlar mazbatalarını aldı

Yoğun bir çalışma temposu sürdüren Belediye Başkanı Bekir Aydın Orhangazi’nin değerleriyle bir arada olmaya devam edecek.

Editör: Erdal ŞAHAN