İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla çalışmalarına devam eden Atasun Optik, hizmet noktalarını genişletirken tüketicilere daha iyi bir hizmet sunmak için yenilenmeye devam ediyor. Atasun Optik'in yeni konseptiyle açılan Downtown Bursa AVM mağazası, deneyim mağazacılığını odağına alırken, ziyaretçilerine sunduğu alışveriş tecrübesini bir adım ileriye taşımayı hedefliyor. 

23 Nisan'da Bursa Büyükşehir 23 Nisan'da Bursa Büyükşehir

Atasun Optik Downtown Bursa AVM, farklı tarzlara ve kategorilere göre ayrılmış yeni mağaza tasarımıyla herkesin aradığı güneş gözlüğünü rahatlıkla bulmasına yardımcı olurken,  kullanılan mobilya ve aydınlatmalar sayesinde müşterilerin keyifle alışveriş yapabileceği samimi ve konforlu bir ortam yaratılıyor.

Atasun Optik CEO'su Evren Kutlu, mağaza tasarımlarının müşteri deneyimini kusursuzlaştırmak adına onların ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillendiğini ifade etti. Bu anlayışla oluşturdukları yeni mağaza konseptinde de müşterilerin kendini rahat hissettiği, aradığı ürünü kolayca bulduğu ve Atasun Optik’in kusursuz müşteri deneyimini ve ayrıcalıklı dünyasını yaşadığı bir ortam sunmayı hedeflediklerinin altını çizdi. 

Editör: Erdal ŞAHAN